O mnie

Jobre jest uzewnętrznieniem mojej pasji jaką jest kosmetologia estetyczna,stylizacje i makijaż. Specjalizuję się w zabiegach odmładzających i przeciwstarzeniowych. Stylizacjach ślubnych. Od kilku lat moją najnowszą miłością jest makijaż permanentny. Współpracuję od ponad 10lat z firmą JOBRE GmbH, której jestem jedynym przedstawicielem i szkoleniowcem w Polsce.

Wykonuję takie zabiegi jak mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mezoterapia igłowa, mikroigłowa i bezigłowa, elektrooporacja, peelingi chemiczne, kwasy... i oczywiście wszystkie zabiegi pielęgnacyjne JOBRE. Mój salon jest firmowym salonem firmy Dermaquest,której wszystkie zabiegi dostępne są w mojej ofercie.Współpracuje też z firmą AROSHA oferującą szereg zabiegów na ciało. Wszystkie zabiegi staram się skomponować  optymalnie i efektywnie dla każdej klientki, co poprzedza szczegółowy wywiad i analiza skóry.

Współpracuję z kilkunastoma firmami kosmetycznymi, których produkty wykorzystuję w swojej pracy i sprzedaję w moim gabinecie. Prowadzę pokazy i szkolenia dla kosmetyczek.Jestem pedagogiem -nauczycielem mianowanym z kilkuletnim stażem w nauczaniu.

Skończyłam studia magisterskie pedagogiczne na Akademii Bydgoskiej,podyplomowe studia PR w Szkole Głównej Handlowej,Podyplomowe studia z zakresu Kosmetologii Estetycznej w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Kwalifikacje zawodowe z zakresu kosmetyki zdobyłam w Warszawie w ośrodku szkoleniowym Pro Activ. Makijażu i stylizacji ślubnych uczyłam się w Poznańskich szkołach  Makijażu,wizażu i stylizacji Anity Falaron i Beauty Art -Szkoła wizażu i stylizacji Beaty Małachowskiej. Kosmetologii estetycznej -mezoterapii igłowej we Wrocławiu w centrum szkoleniowym Cosmed24,  MercMed  w Poznaniu. Makijażu permanentnego uczyła mnie Anna Gniewkowska-Lipka , Żaneta Żywiałkowska,Aleksandra Wąsik. Od dziecka uwielbiam rysować i rozwijam swoją artystyczną pasję.

 67137233_336826417253626_9023958135525605376_n

Zapraszam serdecznie Ania

 

Moja Pracownia