Dermapen-mezoterapia igłowa 0,2-2,5mm

FRAKCYJNE MIKRONAKLUWANIE skóry - zabiegi urządzeniem Dermapen, nagodzonym prestiżową nagrodą najlepsze urządzenie medyczne, stanowi złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. Dzięki unikalnej budowie, zastosowanie Dermapen daje znakomite rezultaty już po pierwszym zabiegu.

DERMAPEN pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Zabiegi z wykorzystaniem Dermapen są skuteczne w usuwaniu zmarszczek, usuwaniu blizn i rozstępów. Użycie Dermapen zwiększa napięcie, ujędrnia, a w konsekwencji unosi leczone partie skóry.

Najbardziej rewolucyjnym aspektem urządzenia Dermapen jest jego zdolność infuzji skórnej, co oznacza, że zabieg Dermapen łączymy z wprowadzeniem mezoterapii biomimetycznej, czyli ampułek zawierających aktywne składniki, które następnie wnikają w głąb skóry kanalikami wytworzonymi przez naklucia. Zabieg z zastosowaniem Dermapen w połączeniu z transportem składników aktywnych, pozwala na bardziej efektywne ich wchłanianie, co jest jego ogromną zaletą.

 

Zastosowanie:

- widoczne spłycenie zmarszczek,

- pogrubienie skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu,

- zmniejszenie widoczności porów,

- leczenie rozstępów,

- leczenie blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych,

- leczenie łysienia.

Pod zastosowaniem zdjecia efektów przed i po ( w zalaczniku)

Mechanizm działania:

- stymulacja produkcji kolagenu i elastyny,

- stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego,

- poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN znacząco skraca czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

Zalety DERMAPEN:

- krótki czas zabiegu,

- automatyczna kontrola głębokości iniekcji,

- mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta,

- krótszy czas rekonwalescencji,

- sterylność zabiegu (wymienne igły),

- efektywność zabiegu.